Twój partner w produkcji kontraktowej

Produkcja kontraktowa

Dzięki ponad dwudziestoletniemu doświadczeniu i własnym zakładom w Polsce, Syzan Manufacturing jest w stanie zaoferować kompleksowe usługi produkcji kontraktowej, inżynieryjnej, montażowej i logistycznej, od inżynierii po dostawę, we wszystkich sektorach przemysłu. Stosujemy i przestrzegamy QRM, LEAN , SCM, SCRUM, KANBAN, SMETA, 5S, SMED i TÜV oraz certyfikacje. Produkcja systemów ekspozycyjnych dla sklepów detalicznych na zamówienie zawsze była jedną z głównych specjalizacji w ofercie Spółki. Niezależnie od tego, czy w oparciu o profesjonalne rysunki techniczne, czy tylko wizję klienta, jesteśmy w stanie dostarczyć całą gamę rozwiązań ekspozycyjnych, od prostych stojaków ekspozycyjnych po złożone, dostosowane do indywidualnych potrzeb interaktywne ekspozytory, oprawy i wyposażenie.

quality

Zaangażowanie w jakość zawsze było fundamentalną częścią naszej filozofii biznesowej. Dążymy do tego, aby nasze produkty i usługi zawsze spełniały potrzeby naszych klientów, zgodnie z wymogami regulacyjnymi, a także naszymi własnymi procedurami i polityką jakości.

responsible

Ponad 20 lat doświadczenia, know-how i zespół świetnie wyszkolonych fachowców pomagają nam znaleźć optymalne rozwiązania odpowiadające potrzebom naszych klientów, bazujące na najbardziej efektywnych i wydajnych technologiach.

customer

Rzetelność i odpowiedzialność definiują nasze podejście do dostarczania wszystkich naszych produktów i usług. Zgodnie z naszą filozofią, stanowią one również podstawę, na której budujemy trwałe, obopólnie korzystne relacje partnerskie z naszymi klientami.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI TERAZ!!!

Kompleksowa obsługa projektu

Od zapytania po dostawę z dedykowanym Zespołem Projektowym

Syzan Manufacturing oferuje usługę kompleksowej obsługi projektu, w tym: briefing, kalkulację, usługi inżynierskie, prototypowanie, koordynację zamówień, produkcję, montaż, pakowanie i logistykę. Każdy klient obsługiwany jest przez dedykowany Zespół Projektowy i Project Managera, który zapewnia regularną komunikację i aktualne informacje o postępie prac podczas trwania całego projektu. 

Najlepsi z Najlepszych

Realizacje: Quan Garden Art

Quan Garden Art to marka oferująca sprzęt do gotowania na świeżym powietrzu, paleniska ogrodowe oraz oświetlenie i meble ogrodowe. Wszystkie te produkty zostały zaprojektowane i wykonane przez Syzan Manufacturing w naszym zakładzie produkcyjnym w Polsce.

Marka Quan Garden Art oraz cała gama jej produktów jest wynikiem długiego procesu inżynieryjnego i wiele testów przeprowadzanych przez profesjonalnych kucharzy. Opierając się na integralności strukturalnej konstrukcji i praktyczności połączonej z wyjątkowym, pięknym wzornictwem produktów, Quan Garden Art przenosi doznania kulinarne na najwyższy poziom.

Realizacje: Medi Protect

Zaprojektowany, skonstruowany i wykonany przez Syzan Manufacturing, Medi Protect Clean Step to urządzenie, które umożliwia szybką i wygodną dezynfekcję obuwia. Urządzenie jest szczególnie przydatne w przypadku powrotu z przestrzeni publicznych do przestrzeni prywatnych, takich jak dom czy pokój hotelowy.

Dezynfektor butów Clean Step jest zasilany elektrycznie. Aby przeprowadzić proces dezynfekcji wystarczy umieścić but w urządzeniu, gdzie czujnik zbliżeniowy automatycznie uruchomi w pełni automatyczny proces dezynfekcji sygnalizowany przez czerwoną diodę LED. Po około 5 sekundach, dioda białym kolorem zasygnalizuje ukończenie procesu dezynfekcji buta.

Nasza filozofia

Syzan Contract Manufacturing to firma rodzinna

Nasza filozofia zawsze oparta byłana trzech podstawach:zaawansowanej technologii,podejściu Speed-to-Market, oraz doskonałych relacjach z naszymi klientami.

Eric Zanders Współzałożyciel i CEO

Eryk